שיווק מרפאות שיניים

שיווק דיגיטלי למרפאות שיניים

קליקינג מומחית בבניית קמפיינים בגוגל, פייסבוק, טאבולה ואינסטגרם לרופאי שיניים ומרפאות שיניים, עם נסיון עשיר  בבניית תוכן ממיר להתעניינות: תמונות, פלאיירים, סרטוני וידאו ותדמית ועיצוב מבצעים. בקליקינג תוכלו לקבל פתרונות שיווק דיגיטליים 360 למרפאה שלכם: בניית אתר, קמפיינים בגוג, פייסבוק ואינסטגרם, כתבות לאתר וכתבות בפרינט. כמו כן אנו מציעים חבילות לניהול דפי פייסבוק ואינסטגרם לרופאי שיניים עם עיצוב מרהיב ותוכן אינטראקטיבי מעניין וממיר לפעולה.

איזה פיתרון שיווקי אתם צריכים?

אתר מרפאת שיניים

אתר תדמית

קליקינג מפתחת אתרי תדמית על בסיס פלטפורמת WordPress ובעזרת תוספי עיצוב, עריכה ומהירות גלישה וכן ותבניות מתואמות ללקוח. הפגישה הראשונה כוללת ייעוץ חינם למרפאה\רופא שיניים, בהמשך נקבעות פגישות לאפיון האתר ועיצוב UI\UX לחווית גלישה. אתרי תדמית למרפאות שיניים מכילים בד"כ עד 6-7 דפים תלוי בשירותים אותם מציעה המרפאה.

קמפיין בגוגל לרופאי שיניים

גוגל ויוטיוב

בקליקינג תוכלו למקסם את הנוכחות שלכם בגוגל ע"י עבודת קידום אורגנית (SEO) וכן קידום ממומן של המרפאה בעזרת מגוון רחב של סוגי קמפיינים יחודיים לגוגל: קמפיין חיפוש, קמפיין לרשת המדיה (GDN), קמפיין שיחות מגוגל, קמפיין מודעות ברשת החיפוש או ב-Youtube וקמפיינים שונים של וידאו. קליקינג עובדת עם טובי הגרפיקאים ועורכי הוידאו כך שאתם יכולים להיות בטוחים שכל מוצר דיגיטלי שיוצא לקמפיין מעוצב בצורה אופטימלית לצרכי הלקוח.

קמפיין בפייסבוק לרופאי שיניים

פייסבוק ואינסטגרם

יש לכם דף פייסבוק? רוצים לפרסם את המרפאה שלכם בפייסבוק? אנחנו בקליקינג יודעים לבצע עבורכם את כל העבודה הדיגיטלית הקשורה בעיצוב, תחזוקה וקידום של דף הפייסבוק של המרפאה, כולל העלאות של פוסטים מעוצבים ממירים לפעולה. כמו כן, אנו יודעים להביא לקוחות מקפיינים בפייסבוק ואינסטגרם מתוך הפלטפורמה או בשליחת לקוחות לדף נחיתה. העבודה שלנו כוללת עיצוב ייחודי ומוכוון לקוח (לוגו, צבעים, שפה עיצובית).

איך אנחנו עושים את זה

ניתוח מצב דיגיטלי קיים

ניתוח מצב דיגיטלי קיים

ניתוח הנכסים והנראות הדיגיטלית של המרפאה והסקת מסקנות לגבי  מיקומים, קהל יעד, פלטפורמות.

אפיון צרכים

אפיון צרכים

ניתוח ואפיון צרכים של המרפאה מבחינת שיווק דיגיטלי: אתר, קמפיינים, כתבות ומוצרי דיגיטל.

בדיקת וניתוח מתחרים

בדיקת וניתוח מתחרים

מה עושים מתחרים? מי המתחרים? היכן מפרסמים המתחרים?

ניתוח ביטויים ומילות חיפוש

ניתוח ביטויים ומילות חיפוש

בדיקת ביטויים ומילות חיפוש עבורם מתחרה המרפאה בגוגל מבחינה אורגנית וקידום ממומן.

שיפור תדמית

שיפור תדמית

קמפיינים מסוג מודעות וסרטונים ביוטיוב ובפייסבוק לשיפור התדמית של המרפאה.

תמיכה ותפעול הדיגיטל

תמיכה ותפעול הדיגיטל

תמיכה מלאה של צוות קליקינג לתפעול, אופטימיזציה של קמפיינים, פגישות עיצוב  שבועיות.

רוצים שיחת ייעוץ ללא עלות?