תכנון ובניית סרטוני תדמית

וידאו מכירתי כרכיב Must בכל הנכסים הדיגיטליים

מודעות וידאו

למה וידאו?

בעולם הדיגיטל, תוכן הווידאו חווה תמיד עלייה בפופולריות ככלי שיווקי. בעצם, וידאו הוא הרכיב החשוב ביותר לצרכן בעולם ה Rapid.  טקסט, אסטרטגיות SEO, ספרים אלקטרוניים, תוכן איכותי ובלוגים חשובים מאד במדיה החדשה, אם כי לא בכמות ובאימפקט שיוצר וידאו. מעט נתונים מעניינים לגבי שיווק בוידאו: האתר Invodo מדווח על מחקר שבו 52% מהצרכנים מעידים כי צפייה בסרטוני מוצר הופכת אותם בטוחים יותר בהחלטות לגבי רכישות מקוונות. 70% מהצרכנים אומרים שהם שיתפו סרטון של מותג. 72% מהעסקים דיווחו כי שיווק בוידאו שיפר את יחס ההמרה שלהם (יחס המרה הוא היחס בין מתעניינים פוטנציאלים לרוכשים בפועל). עם מספרים כאלה כבר, משווקים רבים מתחילים להבין ששיווק בוידאו אינו בועה, אלא כלי הכרחי בשיווק שישאר ויוביל שיווק דיגיטלי עוד זמן רב.

כיצד אנחנו משפרים?

תחילת הפעילות של קליקינג הייתה מומחיות ביצירת מקור מכירה בעסק על  ידי וידאו, לפיכך אנחנו יודעים לפתור פתרונות קצה ושירותים עבור כל הקשור בשיווק דיגיטלי בוידאו. צילום, תכנון ועריכה של סרטוני תדמית, הכנת Storyboard לתסרוט סרטוני תדמית, שמירת על איכות סאונד וקריינות ברמה גבוהה. שידורים חיים בכל המדיות החברתיות והגשות הוידאו, הכנת סרטוני אינפוגרפיקה לעסקים, הכנת סרטוני שיווק ל YouTube, הקמה ותחזוקה של ערוצי YouTube ועוד.

נשמח לעזור ולייעץ לכם בכל דרך...

אתם מוזמנים לכתוב לנו, להתקשר אלינו או לדפוק לנו על הדלת

שעות פתיחה

שיווק מרפאות שיניים

שיווק דיגיטלי למרפאות שיניים קליקינג מומחית בבניית קמפיינים בגוגל, פייסבוק, טאבולה ואינסטגרם לרופאי שיניים ומרפאות שיניים, עם נסיון עשיר  בבניית תוכן ממיר להתעניינות: תמונות, פלאיירים,

קרא עוד »