חיסכון בזמן

אין לכם זמן להתעסק בסרטון יום הולדת ליקיריכם ? אתם מספיק עסוקים בהכנת האירוע ? תנו לנו להקל עליכם את החיים. אנחנו בקליקינג נדע לייצר עבורכם סרטון מהמם תוך זמן קצר. הטרחה שלכם - זו העבודה שלנו.

מקצועיות

אנחנו בקליקינג יודעים כיצד לייצר רגשות מתמונות. המצגת שלכם תרגש את בעל\ת האירוע ואת האורחים. בשיחת טלפון אחת אתכם נדע כיצד לייצר את האווירה שתלווה את המצגת, על ידי שימוש בפסקול וכלי עריכה מתקדמים. המצגת שלכם תהיה ברזולוזציית HD ומוכנה להקרנה בכל מקום שתרצו: WEB, טלווזיה, מקרן, סטרימר ועוד.

נוחות

אנו יודעים כמה קשה להכין אירוע. זו הסיבה שאנו מתנהלים מולכם ברמה שתקל עליכם את העבודה. את התמונות תעבירו לנו בכל צורה הנוחה לכם: we transfer, dropBox, Google Drive. משם אנחנו נעשה את העבודה ונחזיר לכם אותה גמורה ולשביעות רצונכם.

" ראיתי מצגת של קליקינג עבור בית ספר בראשון לציון, לסיום יסודי עבור כיתות ו' ופשוט נדהמתי.אני זוכרת שהתרגשתי מאד. לאחר ששמעתי את המחיר היה לי ברור שאני לוקחת אותם לכל אירוע."
דנה חלילי
" חיפשתי מישהו מקצועי שיעשה עבורי תוך יומיים מצגת משפחתית מרגשת לחתונה של אחותי. אני רק יכולה לספר שהאורחים התלהבו מהמצגת יותר מהסרט שהכנו ..וזה אומר בעצם הכל. פשוט אלופים "
דנית ליאני
גלילה לראש העמוד