בניית ועיצוב דפי נחיתה ואתרים

על חשיבות אתר מעוצב ונגיש ודפי נחיתה מניעים לפעולה

שיפור מכירות באתר איקומרס

למה לי עיצוב?

מעצבי אתרים בימינו חייבים להיות מעצבים אינטראקטיביים ולהיות אחראים על העברת מסרים אסתטיים ויצירה עיצובית נכונה של כל דף באתר. המעצבים נדרשים לשלב בין עיצוב גרפי טוב, טכנולוגיות חדשות והבנה בפסיכולוגיה, בכדי ליצור ממשקי משתמש טובים ורלוונטים לתחום התוכן, תוך כדי הבנת התוכן.

גוגל נותנת דגש בשנים האחרונות בסריקת אתרים על חווית משתמש וממשק משתמש באותה מידה שהיא נותנת חשיבות לתוכן. בעל עסק חייב לעשות את השילוב בין עיצוב נכון ורלוונטי למיקום הנכון של התוכן והשימוש הנכון בו מבחינת כותרת, meta data בממשק בעיצובי של האתר או הדף.

כיצד אנחנו משפרים

אנו שמים דגש על המורכבות בין העיצוב והתוכן, אנו עובדים עם אנשי תוכן ועיצוב מהטובים בארץ, תחת ההבנה התמידית שהם לא צריכים לבוא אחד על חשבון השני, אלא לעבוד יחד כדי לקבל אתר מעוצב בצורה נכונה עם תוכן רלווונטי על מנת לספק חווית משתמש מצוינת לגולש.

דף נחיתה הוא אחד הכלים היותר חשובים בקמפיין ממומן – בעיקר בגוגל. אפיון ומיקוד הדף נחיתה יכולה לעשות את ההבדל בין קמפיין מצוין לקמפיין גרוע וכושל.
אנו מתמחים בבניית דפי נחיתה אינפורמיטיביים מדויקים לקהל היעד, שמצד אחד לא מעמיסים הרבה על הלקוח הפוטנציאלי ומצד שני נותנים את כל המידע הנדרש מהלקוח לדעת על העסק או המוצר לפני שהוא משאיר פרטים.

נשמח לעזור ולייעץ לכם בכל דרך...

אתם מוזמנים לכתוב לנו, להתקשר אלינו או לדפוק לנו על הדלת

שעות פתיחה

שיווק מרפאות שיניים

שיווק דיגיטלי למרפאות שיניים קליקינג מומחית בבניית קמפיינים בגוגל, פייסבוק, טאבולה ואינסטגרם לרופאי שיניים ומרפאות שיניים, עם נסיון עשיר  בבניית תוכן ממיר להתעניינות: תמונות, פלאיירים,

קרא עוד »